Plateliškiai dziudo aukštumų siekia Panevėžyje
2021 m gruodis

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/10
baneriukas 336x280.png
Bendruomeniu_konkurso_DALYVIO_baneriukas

                                                                                    Nuotraukos iš asmeninio albumo

         Prieš metus kalbinome buvusį Platelių gimnazijos mokinį Joną Žilį, kuris Plateliuose baigęs devynias klases išvyko į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją. Tada Jonas pasakojo, kiek jėgų ir prakaito reikia išlieti norint pasiekti užsibrėžto tikslo, o tikslas išlieka vienas ir tas pats - kuo aukštesnė apdovanojimų pakyla dziudo čempionatuose. Nors 2021 metais Lietuva, kaip ir visas pasaulis, vis dar skendi pandemijos suvaržymuose ir apribojimuose, pasidomėjus, kaip sekasi jau trečius metus mokytis Panevėžyje, Jonas vieną po kito vardija šiais metais iškovotas prizines vietas: pavasarį vykusiame Lietuvos dziudo suaugusiųjų čempionate - 3v., Lietuvos dziudo čempionatas U-21 - 1v., Lietuvos dziudo čempionatas U-18 - 2v., NDA čempionatas U-21 - 3v., NDA čempionatas U-18 - 3v., 50 – asis jubiliejinis Lietuvos atviras dziudo čempionatas - 2v.

                Beja, šių metų rugsėjį Jono pėdomis pasekė ir jo jaunesnysis brolis Tomas, kuris, lapkritį vykusiame atvirame Lietuvos mokinių jaunių U17, jaunučių U15 ir vaikų U12 dziudo čempionate Vilniuje, iškovojo 2-ją vietą.

              Abu broliai dziudo treniruotes pradėjo lankyti nuo ketverių metų Plungėje pas trenerius A. Kastecką, E. Žilių ir R. Zimkų, o dabar savo dziudo įgūdžių tobulinimą patikėjo Panevėžio sporto gimnazijos trenerei Ievai Klimašauskienei.

                 Berniukams linkime kuo didžiausios sėkmės moksle ir sporte.

VO Platelių bendruomenės tarybos narė R. Pereverzeva

Plateliai_viena_pusė.jpg
Plateliai_antra_pusė.jpg